محل تبلیغات شما

بیانیه شماره یک نامزد یازدهمین انتخابات نمایندگی مجلس شورایاسلامی شهرستان های آران و بیدگل

بسم الله الرحمنالرحیم

من، محسن چتریبیدگلی معلم شاغل در آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل در دوره یازدهم نمایندگیمجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه شهرستان های کاشان و آران و بیدگل نامزد و ازسوی شورای نگهبان، تایید صلاحیت شده ام.

هدف من رای آوردن وبه مجلس رفتن نیست؛ چرا که نه محتمل است و نه مطلوب من. هدف من در راستای حرفه یمعلمی است و استفاده از فرصت تبلیغات برای بازخوانی ارزش های انقلاب و تبیینمنویات رهبری و امام راحل و ملاک های انتخاب اصلح از دیدگاه اسلام و قرآن.

همچنین تلاش برایحضور حداکثری و ثبت نام در این کارزار به عنوان یکی از سربازان انقلاب و خریدارانیوسف این نظام مقدس.

من یک نامزد مستقلانقلابی هستم و اگر ماندن من باعث تضعیف جبهه انقلابی و کاندیدای اصلح انقلابیباشد یقینا کناره گیری خواهم کرد و درصورتی که با توجه به معرفی و نحوه تبلیغاتنامزدان ، ملاک های انتخاب اصلح در یکی از نامزدها باشد با اعلام انصراف به نفعایشان رای خود را اعلام خواهم کرد.

توصیه من به عنوانیک دلسوز نظام و انقلاب این است که با توجه به تعدد نامزدهای انقلابی و اصول گرا،به جاست که افراد صاحب نفوذ و خبره با م و دعوت از نامزدها وتهیه یک سازوکارعادلانه و متقاعد کردن آن ها روی یک نفر اجماع کنند.  

یقینا امروز بعد ازآشکار شدن بیش از پیش بی کفایتی دولت به اصطلاح تدبیر و امید در عرصه های اقتصادیو مدیریتی و ولنگاری در عرصه فرهنگی و اجتماعی و وادادگی در حوادث ی و امنیتی،مردم همه این مصائب و میراث فشل دولت را حاصل مدیریت لیبرالی مسئولین و حامیاناصلاح طلب می داند و به پای احزاب به اصطلاح اعتدالی و اصلاح طلب می نویسد و نمیتوانند از زیر بار این مصائب خودساخته شانه خالی کنند.

بنابراین امتحانخود را برای چندمین بار پس داده و در این دوره زمان آن رسیده که مردم به طنابپوسیده این احزاب پیر، تنبل و رفاه طلب و خودشیفته و ترسو ، دل خوش نکند و از سوییدیگر نامزدان انقلابی این دوره وظیفه دارند با صراحت و شجاعت نسبت به ورود دوبارهاین جماعت غربزده روشنگری کرده و دست نفاق را رو کرده و اجازه ندهند نااهلان ونامحرمان یک بار دیگر به نوامیس انقلاب و اسلام چنبره بزنند.

25 / دیماه 1398 محسن چتری بیدگلی

شب یلدای غیبت امام زمان عجل الله تعالی فرجه

سرود در رثای سردار مدافع حرم شهید مصطفی زاهدی 3

سرود در رثای سردار مدافع حرم شهید مصطفی زاهدی 2

یک ,های ,انقلابی ,انقلاب ,آران ,بیدگل ,انقلاب و ,و بیدگل ,آران و ,ملاک های ,و به ,مجلس شورای اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Anpassad din egen fotbollströjor med tryck ditt namn och nummer tacthardrope orstigetdi mercigoogle April's life Wholesale Cheap Jerseys from China for Cheap price laumateci letzpincterpve طراحی امضا Anti K_pop