محل تبلیغات شما

بسم الله الرحمن الرحیم

انتقام سخت را باید از آمریکا و اذنابش و انتقامسخت تر را باید از منافقین لیبرال داخلی بگیریم.

یکی دو هفته قبل وقتی در بحبوحه شعار انتقام سخترهبر در شهادت سردار سلیمانی برخی عناصر منافق ترسو بر طبل آرامش می کوبیدند و سخناز مذاکره می کردند و من برای روشنگری این قاطبه بدتر از کافر برخی پست ها رامنتشر می کردم.

دوستی به من نذکر داد که حالا فرصت این گونه مسائل نیست و باید وحدترا حفظ کرد. و به نوعی  حالا که این افرادهم آمده اند و تسلیت می گویند نباید این مسائل را بیان کرد.

واقعیت این است که شهادت سردار یک همدلی و وحدتیدر بین مردم ایجاد کرد که بی سابقه بود؛ اما وحدت بین مردم و قاطبه کسانی که بی غلو غش اند و صاف و صادق نه در بین منافقین لیبرال و نان به نرخ روز خور هایی که  وقتی جمعیت انبود و ملیونی تجلیل از یک سپاهی وانسان ولایت مدار را دیدند حالا خود را درصف انقلاب ونظام جا زدند. چرا که اینادعا و دروغ دیری نگذشت که آشکار شد و آنچه که در دل هایشان و درظاهر برای برخیهنوز پنهان بود هویدا شد وقتی که بعد از چند روز که از واقعه سقوط هواپیما گذشت ودر موقع جان باختن آن انسان های بی گناه سکوت کرده بودند و برایشان مهم نبود.

حالابعد از این که سپاه مسئولیت سقوط آن را پذیرفت از سوراخ های خود بیرون آمدند و علَمدلسوزی و حقوق بشری امریکایی بلند کردند و اشک تمساح می ریزند  و بنر سردار سلیمانی را پاره کردند و علیه ولایتفقیه شعار دادند. یعنی اتحادشان خیلی زود شکست و البته به دست خودشان خودشان رارسوا کردند. کسانی که در فضای مجازی و رسانه و جاهای دیگر معلوم بود که شعار میدهند اما در دلشان چیز دیگری است. ویژگی منافق هم غیر از این نیست یعنی وقتی جبههحق یک موفقیتی بدست می آورد خود را شریک می دانند و وقتی مشکلی پیش آمد خود راکنار می کشند و طلبکارانه با دشمن کافر همصدا می شوند. بماند این که در همان ایامتشییع و شعار انتقام سخت هم رئیس جمهور به خانواده سردار سلیمانی قول داد کهانشاالله سال های آینده» انتقام خواهندگرفت!!  یعنی وقتی دوره من و ترامپ تمام بشه ! ومنافق ترسوی دیگری و نمایندهبیمقداری ندای مذاکره عرداد و آشنای بیگانه ای در صدا و سیما دوپهلو و سفسطه آمیزافتخارات سردار سلیمانی و ظریف را با هم قاتی کرد تا بلکه به پای بی عرضه ها وترسو های وزارت خارجه غرب زده و خودفروخته هم نوشته شود!

بنابراین من با هیچ یک از این منافقین اتحادی وآشتی در هیچ شکلی ندارم. هر وقت از دل این جماعت لیبرال یک سلیمانی و حججی بیرونآمد آن وقت بیایند و ادعا کنند حق اند و گرنه در باطل بودنشان ذره ای شک ندارم.اگر یکی از بیش از دو هزار شهدی مدافع حرم از این طایفه است بیایند و ادعا بکنند تاما با هم بنشینیم و متحد شویم. وحدت برای کمک کردن در مواقع خطر است یعنی با همباشیم که دشمن زورش به ما نرسد . حالا آیا از این گروه راحت طلب ترسو انتظار داریمکه در موقع خطر و سختی به ما کمک کنند؟!  ابدا که به این طناب پوسیده بشود امید بست. اصلادشمن اصلی همین ها هستند که دشمن با طمع در آن ها به ما از پشت خنجر می زند و رسوانشدنشان به ما ضربه می زند. نه بودنشان به ظاهر خودی!

یکزمانی شهید چمران می گفت : وقتی شیپور جنگ نواخته می شود و صدای چکاچک شمشیرهابلند می شود مرد از نامرد شناخته می شود؛ اما حالا در باره این گروه لیبرال بایدگفت وقتی زمزمه جنگ هم می شود برخی لباس خودرا مثل سفیر انگلیس و تفنگدارانآمریکایی خیس می کنند.

بنابراین مطالبه انتقام سخت از آمریکا و مطالبهانتقام سخت تر از منافقین و لیبرال های داخلی تا رفع فتنه ادامه دارد. البته ما به رسم ادب ابتدا یک کامیون پوشک و ایزی لایف و بعد موشک خواهیم فرستاد!

محسن چتری بیدگلی 24 دیماه 1398

شب یلدای غیبت امام زمان عجل الله تعالی فرجه

سرود در رثای سردار مدافع حرم شهید مصطفی زاهدی 3

سرود در رثای سردار مدافع حرم شهید مصطفی زاهدی 2

هم ,انتقام ,سخت ,لیبرال ,یک ,منافقین ,انتقام سخت ,از این ,سردار سلیمانی ,به ما ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

chiibowoodsund بزرگ ترین مرجع بازی های کامپیوتر و نرم افزار وبلاگ رسمی سایت جهش وبلاگ اروپاچت|چتروم اروپا|چت اروپا اهل البیت علیهم السّلام بزرگترین مجله درمانی بیماری های نشیمنگاهی خرید ساعت مچی زنانه تــنــهــای بــی ادعـــــــــــــــا تهوع tesjahrpadar