محل تبلیغات شما

من ظریف را فردی ترسو، دروغ‌گو، دشمن ناشناس، مرعوب و مجذوب و مفتونغرب و نامتعادل و ناجوانمرد ارزیابی می‌کنم. البته اگر او این‌گونه نبود توسط برای وزارت امور خارجه برگزیده نمی‌شد که از قدیم گفته‌اند "کبوتر با کبوتر،باز با باز". وزیری هم‌جنس خود را می‌طلبید و نتیجه عملکرد ودولت و دیپلماسی‌اش جز درخت آفت‌زده و بی محصول برجام نیست. درختی که نه تنها میوهنداد بلکه آفتش به سایر درختان مثمر باغ هم سرایت کرد.

این مطلب به نقل از سایت دکتر قدیری ابیانهwww.ghadiri.ir می باشد.

من ظریف را فردی ترسو، دروغ‌گو، دشمن ناشناس، مرعوب و مجذوب و مفتون غرب و نامتعادل و ناجوانمرد ارزیابی می‌کنم. البته اگر او این‌گونه نبود توسط برای وزارت امور خارجه برگزیده نمی‌شد که از قدیم گفته‌اند "کبوتر با کبوتر، باز با باز". وزیری هم‌جنس خود را می‌طلبید و نتیجه عملکرد و دولت و دیپلماسی‌اش جز درخت آفت‌زده و بی محصول برجام نیست. درختی که نه تنها میوه نداد بلکه آفتش به سایر درختان مثمر باغ هم سرایت کرد.

این مطلب به نقل از سایت دکتر قدیری ابیانه www.ghadiri.ir می باشد.

من ظریف را فردی ترسو، دروغ‌گو، دشمن ناشناس، مرعوب و مجذوب و مفتون غرب و نامتعادل و ناجوانمرد ارزیابی می‌کنم. البته اگر او این‌گونه نبود توسط برای وزارت امور خارجه برگزیده نمی‌شد که از قدیم گفته‌اند "کبوتر با کبوتر، باز با باز". وزیری هم‌جنس خود را می‌طلبید و نتیجه عملکرد و دولت و دیپلماسی‌اش جز درخت آفت‌زده و بی محصول برجام نیست. درختی که نه تنها میوه نداد بلکه آفتش به سایر درختان مثمر باغ هم سرایت کرد.

شب یلدای غیبت امام زمان عجل الله تعالی فرجه

سرود در رثای سردار مدافع حرم شهید مصطفی زاهدی 3

سرود در رثای سردار مدافع حرم شهید مصطفی زاهدی 2

,باز ,غرب ,ظریف ,مرعوب ,آفتش ,برجام نیست ,محصول برجام ,بی محصول ,و بی ,نیست درختی ,قدیم گفته‌اند کبوتر , وزیری هم‌جنس ,نتیجه عملکرد ,دکتر قدیری ابیانه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستگاه هیدرودرمی-هیدرودرمی پوست reiquitedfa وبلاگ نماینگی عطار همسفران siopiamicmo امام خامنه ای: یاد و خاطره شهیدان و ارزشهایی که آنان جان خود را در راه آن نثار کردند، نباید هیچگاه به فراموشی سپرده شود و یکی از وظایف مهم مسئو Wholesale NHL New Jersey Devils Jerseys, Cheap & Fine. زندگی ☣ ƓLAMOUR ƬHƐ LǀƑƐ☣ موزیک سانگ micottiafi